Lombard. Życie pod zastaw 10 (535)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zioło dewastuje galerię sztuki, której właścicielem jest jego ojciec. Zniszczeniu ulega m.in. wart 50 tys. złotych obraz. Ojciec oddaje artyście pieniądze, ale każe synowi zarobić równowartość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Zioło dewastuje galerię sztuki, której właścicielem jest jego ojciec. Zniszczeniu ulega m.in. wart 50 tysięcy złotych obraz. Ojciec oddaje artyście pieniądze, ale każe synowi zarobić równowartość. Wysyła go do pracy u swojego kolegi, który stoi na czele firmy dbającej o czystość w mieście. Chłopak organizuje tymczasem napad na własny dom. Wraz z kumplem skradzione przedmioty ma zamiar sprzedać w lombardzie. Jedną z klientek jest też Barbara. Kobieta została porzucona przez męża, ale ukrywa to przed synem. Ten jednak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co się dzieje. Chce kupić mamie prezent na urodziny. Nie starcza mu jednak pieniędzy. Witold, który rozstał się z żoną, nie chce zaniedbywać relacji ze swoją przybraną córką Roksaną. Prosi Jacę, by mu w tym pomógł. Chłopaka odwiedza również Kawa. Agent i jego ludzie bacznie obserwują Mariusza i Andżelikę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...