M jak miłość | odc. 1660

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Chodakowscy nadal opiekują się Amelką oraz Hanią. Kiedy wyjeżdżają, Rudnicki włamuje się do ich domu. Iza ma napisać artykuł o tajemniczej inwestycji w Grabinie, z którą jest związany Nieśpielak.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Chodakowscy w dalszym ciągu opiekują się Amelką oraz Hanią. Ojciec dziewczynek obserwuje rodzinę z ukrycia. Gdy domownicy wyjeżdżają do Grabiny, Rudnicki włamuje się do ich domu. Iza ma napisać artykuł o tajemniczej inwestycji w Grabinie, z którą jest związany Nieśpielak. Gdy dziewczyna podejmuje próbę rozmowy z profesorem, mężczyzna jest niemiły i unika niewygodnych pytań. Argasiński wychodzi ze szpitala i tuż po tym wraca do Gródka, by dowiedzieć się, kto uratował mu życie po zawale. Mężczyzna nie wie jednak, że tak naprawdę powinien dziękować Łukaszowi. Kisielowej zależy na zachowaniu wiecznej młodości. Kobieta wpada na nowy pomysł, który niepokoi Rogowskich oraz Barbarę. Seniorka zamierza morsować, do czego namawia pozostałych mieszkańców wsi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...