Leśniczówka (530)

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda i Czesława zastanawiają się, jak znaleźć nerkę dla Pati. Lekarz proponuje ponowne rozważenie, czy ktoś z rodziny mógłby zostać dawcą. Monia zapowiada Kasi, że odbędzie się sąd nad Karoliną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią problemy.

W tym odcinku

Hania i Jerzy decydują się na trening. Szybko okazuje się, że żadne z nich nie jest w formie. Kobieta wpada w przygnębienie. Czuje się stara. W tym czasie Ewa budzi się i jest zaskoczona, gdy stwierdza, że teściów nie ma w domu. Gdy dzwoni do Hani, ta rusza do niej sprintem, przekonana, że dzieje się coś niepokojącego. Tadeusz wyznaje Jackowi, że nie jest w stanie powiedzieć Pati, iż nie zostanie dawcą. Mondrasiuk bierze na siebie ten przykry obowiązek, ale wypełnienie go okazuje się trudne. Magda i Czesława zastanawiają się, jak najszybciej znaleźć organ dla Pati. Doktor Zawadzki proponuje, by jeszcze raz zastanowić się, czy ktoś z rodziny nie mógłby pomóc dziewczynce. Monia już od rana przy toaletach czeka na Kasię. Zapowiada, że w samo południe odbędzie się sąd nad Karoliną. Po powrocie do celi Ruszczycówna nakazuje współwięźniarce, by zaczęła symulować zawał. Gdy Karolina trafia do skrzydła szpitalnego, próbuje okłamać Monię, że doszło między nimi do bójki. Ta jednak rzuca się na Ruszczycównę. Na szczęście do celi wkraczają strażnicy, którzy rozpoczynają przeszukanie. Jeden z nich znajduje nóż, który Kasia zdobyła dla Moni.

Występują

Zobacz także

Ładuję...