Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (590)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Załoga znajduje w samochodzie mężczyznę z kulą w głowie. Zamordowany należał do grupy przestępczej zajmującej się przemytem amfetaminy. Wkrótce do sprawy włączają się stróże prawa z Rzeszowa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Załoga znajduje w samochodzie mężczyznę z kulą w głowie. Najprawdopodobniej była to egzekucja. Przemawia za tym fakt, że zamordowany należał do grupy przestępczej zajmującej się przemytem amfetaminy. Ostatnim adresem, pod którym zatrzymał się zmarły, był dom jednorodzinny. Jednak mieszkające tam osoby go nie rozpoznają. Wkrótce do sprawy włączają się stróże prawa z Rzeszowa, którzy od dawna rozpracowywali jego grupę. Tymczasem Jawor zmaga się z wewnętrznymi demonami, które zdają się przejmować nad nim władzę. Daga i Bolo łączą siły, by poznać tajemniczą przeszłość Kropelki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...