Na sygnale: Złudne nadzieje (377)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na ratowników przyszły skargi o pobicie. Przełożeni żądają, by Wiktor zwolnił kolegów. Doktor Reiter zajmuje się imigrantem z Afryki, który zmaga się z gorączką, ostrym bólem brzucha i biegunką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Na ratowników przyszły skargi o pobicie. Przełożeni żądają, by Wiktor zwolnił kolegów. Po pracy doktor Banach planuje weekendowy wyjazd z żoną i Czarkiem. Na pogotowie przychodzi wezwanie do kobiety w średnim wieku, która skarży się na duszności i ból w klatce piersiowej. Doktor Reiter zajmuje się mężczyzną z gorączką, ostrym bólem brzucha i biegunką. Pacjent okazuje się imigrantem z Afryki i na wieść o szpitalu wpada w panikę. Na dodatek jego partnerka ze zdenerwowania zaczyna rodzić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...