Lombard. Życie pod zastaw 10 (533)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Grażyna wychowuje 12-letniego Kacpra. Twierdzi, że choruje on na wiele różnych chorób. Zbiera fundusze na leczenie. W lombardzie chce kupić inhalator. Benia postanawia nagrać filmik o jej rodzinie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Grażyna Maderska samotnie wychowuje dwunastoletniego Kacpra. Kobieta zbiera fundusze na leczenie chłopaka, twierdzi, że choruje on na wiele różnych chorób. W lombardzie chce kupić dla niego inhalator. Benia, która pracuje w zastępstwie za Romana, postanawia nagrać filmik o jej rodzinie. Odzew internautów jest bardzo duży. Coraz więcej osób wpłaca na zbiórki. Anka nie potrafi jednak zaufać Grażynie. Lunatyk Rejter trafia do lombardu. Wkrótce pojawia się tam też jego żona, która podejrzewa, że mąż zmaga się z seksomnią. Roman rozwija swoje umiejętności sceniczne. Benia jest zadowolona z powrotu do pracy. Jej vlog budzi duże zainteresowanie. Pewnego dnia do lombardu przychodzi mężczyzna, który składa Beni propozycję współpracy marketingowej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...