Lombard. Życie pod zastaw 10 (532)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mateusz wyspowiadał się księdzu z poważnego przestępstwa, które popełnił z bratem. Jest zaniepokojony, gdy duchowny postanawia porzucić stan kapłański. W sprawę zostają wplątani pracownicy lombardu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Bracia Olaf i Mateusz popełnili kiedyś poważne przestępstwo. Drugi z nich wyspowiadał się z tego księdzu Tomaszowi. Duchowny postanawia rzucić sutannę. Zaniepokojony Mateusz wyznaje bratu, że nie dochował ich tajemnicy. W sprawę zostają wplątani pracownicy lombardu. Jaca chce spotkać się z Roksaną, ale ma problemy, żeby dojść z nią do porozumienia. Podejrzewa, że siostra jest pod wpływem narkotyków, które dał jej Depek.

Występują

Twórcy

Ładuję...