Mecenas Porada (11)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

17-letnia Milena (Mila Jankowska) chce pozbawić swoją matkę praw rodzicielskich. Ewelinie (Natasza Urbańska) zaproponowano dobrą pracę w Hiszpanii, a dziewczyna nie zamierza wyjeżdżać z Polski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna Porada (Aleksandra Domańska) ma 30 lat i z wyróżnieniem zdała aplikację adwokacką. Mimo to zostaje zwolniona z pracy. Dziewczyna ma problemy ze znalezieniem nowej posady. W końcu postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Otwiera niewielki punkt porad prawnych w galerii handlowej. Bierze 1 zł za jedną minutę swojego czasu. Może liczyć na wsparcie przyjaciół, baristki Zosi (Magdalena Wróbel), masażysty Marcina (Mateusz Rusin) i Gruzina Adiego (Otar Saralidze).

W tym odcinku

17-letnia Milena (Mila Jankowska) chce pozbawić swoją matkę praw rodzicielskich. Ewelinie (Natasza Urbańska) zaproponowano dobrą pracę w Hiszpanii, a dziewczyna nie zamierza wyjeżdżać z Polski. Ma w kraju chłopaka Łukasza (Jakub Gąsior) i nie chce się z nim rozstawać. Konserwatywny ojciec nastolatka nie zgadza się, by para zamieszkała razem bez ślubu. Z kolei Ewelina nie chce, by córka tak młodo wychodziła za mąż. W końcu Łukasz w końcu zrywa z Mileną. Tymczasem Kasia próbuje pozbyć się Sebastiana, który nagle uświadomił sobie, że ją kocha.

Występują

Twórcy

Ładuję...