Barwy szczęścia | odc. 2630

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kajtek wyznaje Lilly, że wciąż o niej myśli. Małgorzata przed operacją żegna się z mężem i wręcza Jerzemu listę spraw, których nie zdążyła załatwić przed wizytą w szpitalu. Ma złe przeczucia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Basia wybiera się na grób męża. Wdowa przypadkowo spotyka na cmentarzu Chowańskiego. Po powrocie do domu kobieta niespodziewanie odbiera telefon od swojego syna Adama i wnuka Johna. Kajtek postanawia odnaleźć Lilly. Na spotkaniu wyznaje dziewczynie, że nie może o niej zapomnieć i nie potrafi żyć jak dawniej. Oliwka zauważa dziwne zachowanie chłopaka i zaczyna podejrzewać, że jej ukochany nie jest wobec niej szczery. Małgorzata przed operacją żegna się z mężem i wręcza Jerzemu listę spraw, których nie zdążyła załatwić przed wizytą w szpitalu. Chora kobieta obawia się najgorszego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...