Lombard. Życie pod zastaw 10 (530)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pokłóceni Boguś i Zefel przychodzą do lombardu. Hofer chce z ich pomocą stworzyć obraz socrealistyczny. Ślązacy mają być jego modelami. Jednak okazuje się, że malowanie wiąże się z samymi kłopotami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Pokłóceni Boguś i Zefel przychodzą do lombardu. Okazuje się, że zarzewiem konfliktu są panele słoneczne, które pierwszy z panów zamontował na dachu wbrew zasadom drugiego. Hofer chce z ich pomocą stworzyć obraz socrealistyczny. Ślązacy mają być jego modelami. Jednak okazuje się, że malowanie obrażonych na siebie panów wiąże się z samymi kłopotami. Krupscy szukają rozpaczliwie swojej siedemnastoletniej córki, Michaliny, która kilka dni temu po kłótni zniknęła bez śladu. W śledztwie pomaga prywatny detektyw. Wzbudza on nieufność Kazimierza, który dzieli się swoimi wątpliwościami z Betonem. Policjant dokonuje ciekawego odkrycia. Anka nie jest zadowolona, że jej syn spotyka się z Dominiką. Kobieta jest dużo starsza od niego - mogłaby być jego matką.

Występują

Zobacz także

Ładuję...