Na ratunek 112: Kuchenna wpadka (682)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Radosław próbuje zdobyć serce swojej sąsiadki, Katarzyny. Ma szansę wykazać się, gdy do dziewczyny przyjeżdżają rodzice. Okazuje się, że Kasia potrzebuje kogoś, kto będzie udawał jej chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zdrowie i życie bohaterów programu zależy od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. To właśnie ci anonimowi operatorzy nawiązują pierwszy kontakt z poszkodowanymi i odpowiadają za dalszy sukces akcji ratowniczej. Często balansują na granicy życia i śmierci.

W tym odcinku

Radosław próbuje zdobyć serce swojej sąsiadki, Katarzyny. Ma szansę wykazać się, gdy do dziewczyny przyjeżdżają rodzice. Okazuje się, że Kasia okłamała ich, że ma chłopaka, i teraz potrzebuje kogoś, kto będzie go udawał. Radek zgadza się zagrać tę rolę, a nawet przygotowuje dla pary obiad. Wszystko idzie zgodnie z planem do chwili ,w której w mieszkaniu Kasi pojawia się koleżanka singielka na babski wieczór z butelką wina w tle. Mistyfikacja się sypie, a rodzice dziewczyny zaczynają się dziwnie zachowywać. Kasia obawia się, że jej ojciec dostanie zawału. Radek dzwoni pod numer alarmowy 112.

Zobacz także

Ładuję...