Barwy szczęścia | odc. 2629

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Małgorzata idzie do szpitala na operację. Mąż i córki kobiety cały czas ją wspierają. Kajtek i Oliwka wybierają się na lodowisko. Lilly dowiaduje się o ich wypadzie dzięki mediom społecznościowym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Małgorzata idzie do szpitala na operację. Mąż i córki kobiety cały czas ją wspierają. O babcię zamartwia się także Emilka po tym, gdy podsłuchała rozmowę rodziny o nowotworze. Kajtek i Oliwka wybierają się na lodowisko. Lilly dowiaduje się o ich wypadzie, dzięki mediom społecznościowym. Bożena kontaktuje się z jasnowidzem Krzysztofem Czajkowskim, mając nadzieję, że wróżbita pomoże jej w odnalezieniu synka. Mąż kobiety nie popiera jej pomysłu. Podkomisarz Kodur zaś ponownie przesłuchuje Karolinę w sprawie porwania Tadzia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...