Komisarz Alex 17: Porwanie (210)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nieznani sprawcy w maskach zwierząt porywają małą Olę Rajską. Rodzice dziewczynki niechętnie współpracują z policją. Funkcjonariusze podejrzewają, że postanowili działać na własną rękę.

Oglądaj w telewizji

Pon 9.10 13:20
TVP HDlogo

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński), który zastąpił poległego Górskiego, rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex.

W tym odcinku

Nieznani sprawcy w maskach zwierząt porywają małą Olę Rajską. Rodzice dziewczynki niechętnie współpracują z policją. Funkcjonariusze podejrzewają, że postanowili działać na własną rękę. Ich obawy okazują się słuszne. Para kontaktuje się z porywaczami przez komórkę, którą przestępcy podrzucili dziadkowi Oli. Kiedy ojcu dziewczynki udaje się zmylić czujność Wilczaka i jego ludzi, wymyka się z firmy i jedzie pikapem, by zapłacić okup. Aleks w ostatniej chwili wskakuje na pakę samochodu. Na miejscu wychodzi na jaw, że ojciec dziecka zaaranżował porwanie, by naciągnąć na pieniądze bogatego teścia. Alex musi stawić czoło dwóm uzbrojonym mężczyznom i uratować Olę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...