Lombard. Życie pod zastaw 10 (527)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Skazana za zabójstwo męża Berta Nowaczyk wychodzi z więzienia. Przyjaciółka Zyta oferuje jej dach nad głową. Berta chce spotkać się z synem Kacprem. Zamierza kupić mu prezent w lombardzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Skazana za zabójstwo męża Berta Nowaczyk wychodzi z więzienia na zwolnienie warunkowe. Przyjaciółka Zyta oferuje jej dach nad głową. Berta chce spotkać się z synem Kacprem. Zamierza kupić mu prezent w lombardzie. Mąż Zyty próbuje okraść Nowaczyk. Kobieta wdaje się z nim w bójkę i musi szukać nowego mieszkania. Aby zdobyć pieniądze na hotel, przynosi do lombardu rodzinne pamiątki. Roman dowiaduje się o fatalnej sytuacji Berty i poleca jej skontaktować się z Benią. Menadżer organizuje Romanowi kilka występów i namawia do porzucenia pracy w lombardzie. Młody klient chce sprzedać pierścionek, ponieważ dziewczyna go upokorzyła.

Występują

Zobacz także

Ładuję...