Lombard. Życie pod zastaw 10 (526)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lucyna i Ewa przynoszą pod zastaw destylator, którego ich mężowie używali do produkcji bimbru. Depek i Roksana zaczynają się spotykać. Ilona mówi Jacy, że to może być niebezpieczne dla jego siostry.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Rafał Kowal marzy o karierze gangstera. Dostaje się do szajki obrabiającej bankomaty, której liderem jest przebiegły Daras. Rafał po udanej akcji ma nadzieję na większy zysk, ale przywódca bandy go wyśmiewa. Kowalem interesuje się sąsiadka z bloku, osiemnastoletnia Karina. Chłopak kupuje jej telefon w lombardzie, ale ona nie jest zadowolona z prezentu. Lucyna Nowak i Ewa Gawlak przynoszą pod zastaw destylator, którego ich mężowie używali do produkcji bimbru. Mężczyźni chcą odebrać sprzęt. Depek i Roksana zaczynają się spotykać. Ilona mówi Jacy, że to może być niebezpieczne dla jego siostry.

Występują

Zobacz także

Ładuję...