Mecenas Porada (10)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Sebastian próbuje odzyskać względy Kasi. Tymczasem ona prowadzi sprawę Makowskiej. Kobieta niedawno przeszła operację. Wraz z mężem chce pozwać szpital, w którym rzekomo zaraziła się wirusem HIV.

Oglądaj w telewizji

Śr 1.02 21:00
Polsat Serialelogo

Opis

Katarzyna Porada (Aleksandra Domańska) ma 30 lat i z wyróżnieniem zdała aplikację adwokacką. Mimo to zostaje zwolniona z pracy. Dziewczyna ma problemy ze znalezieniem nowej posady. W końcu postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Otwiera niewielki punkt porad prawnych w galerii handlowej. Bierze 1 zł za jedną minutę swojego czasu. Może liczyć na wsparcie przyjaciół, baristki Zosi (Magdalena Wróbel), masażysty Marcina (Mateusz Rusin) i Gruzina Adiego (Otar Saralidze).

W tym odcinku

Sebastian próbuje odzyskać względy Kasi. Prawniczka jednak nie jest zainteresowana, ponieważ zaangażowała się już w znajomość z Aleksem. Nowymi klientami mecenas Porady zostają Robert Makowski (Maciej Pesta) i jego żona. Małżonkowie chcą pozwać szpital, w którym kobieta niedawno przeszła operację. Uważają, że zaraziła się tam wirusem HIV. Kasia przygotowuje stosowne dokumenty. Zawstydzona Makowska (Anita Jancia-Prokopowicz) wyznaje jednak prawniczce, że zdradziła męża. Porada postanawia udowodnić, że przygodny kochanek celowo zaraził kobietę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...