Rdza (1)

(American Rust: The Mill)

serial kryminalny USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Podupadłe miasteczko przemysłowe w Pensylwanii. Zmęczony życiem policjant Del Harris jest związany z Grace, która ma kłopoty finansowe. Okazuje się, że jej syn Billy może być zamieszany w zabójstwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Podupadłe miasteczko przemysłowe w Pensylwanii. Zmęczony życiem policjant Del Harris (Jeff Daniels) staje przed trudnym wyzwaniem. Syn jego kochanki Grace (Maura Tierney), Billy (Alex Neustaedter), zostaje oskarżony o morderstwo. Doświadczony stróż prawa musi zdecydować, jak daleko jest w stanie się posunąć, by chronić swoich bliskich. Złe wybory, dramaty oraz trudna miłość w sugestywnym serialu według prozy Philippa Meyera.

W tym odcinku

Podupadłe miasteczko przemysłowe w Pensylwanii. Zmęczony życiem policjant Del Harris jest związany z Grace, która ma kłopoty finansowe. Jej syn Billy, utalentowany futbolista, popada w konflikty z prawem. Gdy ginie policjant Novick, z którym chłopak miał na pieńku, Del zostaje wezwany na miejsce zbrodni. Znajduje tam kurtkę Billy'ego i orientuje się, że może on być zamieszany w tę sprawę.

Występują

Twórcy

Ładuję...