Barwy szczęścia | odc. 2624

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Madzia wpada w tarapaty, gdy wypożycza klientce suknię, którą Sabina zamówiła na własny ślub. Oliwka cieszy się z powrotu Kajtka do Polski. Basia przeżywa nagły wyjazd syna i wnuczka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Madzia wpada w tarapaty, gdy przypadkowo wypożycza klientce suknię, którą Sabina zamówiła na własny ślub. Oliwka cieszy się z powrotu Kajtka do Polski. Basia w dalszym ciągu przeżywa nagły wyjazd swojego syna i wnuczka. Seniorka jest zmęczona częstymi odwiedzinami jej znajomych i chce być sama. Amelia zostaje poinformowana, że wygrała eliminacje do programu muzycznego dla seniorów i wkrótce wystąpi przed milionami telewidzów. Tymczasem Bożena oraz Bruno przeżywają z powodu nagłego zniknięcia Tadzia, który spał w gabinecie Stańskiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...