Poirot: Słonie mają dobrą pamięć

(Poirot: Elephants Can Remember)

serial kryminalny Wielka Brytania 2013-2014
zdjęcie

W skrócie

Herkules Poirot bada okoliczności śmierci profesora. Tymczasem jego przyjaciółka, pisarka Ariadne Oliver, prowadzi śledztwo w sprawie tragedii sprzed 13 lat. Śmierć ponieśli wówczas jej rodzice.

Oglądaj w telewizji

Czw 12.10 10:55
Kino TVlogo

Opis

Kolejne perypetie Herkulesa Poirota, światowej sławy belgijskiego detektywa, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie

W tym odcinku

Herkules Poirot bada okoliczności śmierci profesora. Tymczasem jego przyjaciółka, pisarka Ariadne Oliver (Zoë Wanamaker), prowadzi śledztwo w sprawie tragedii, która wydarzyła się na skałach 13 lat wcześniej. Właśnie wtedy na terenie własnej posiadłości śmierć ponieśli jej rodzice. Do dzisiaj nie ustalono, czy było to podwójne samobójstwo, czy jednak morderstwo. Kobieta zamierza odkryć prawdę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...