Na dobre i na złe | odc. 845: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Skazaniec Zenon trafia do szpitala, by oddać nerkę chorej córce Dianie. Michał rozmawia z mecenas Zając. Kobieta liczy na to, że lekarz niebawem opuści areszt. W sądzie wygrywa jednak Siekierski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Przebywający w areszcie Zenon trafia do szpitala, by oddać nerkę swojej chorej córce Dianie. Michał rozmawia z mecenas Zofią Zając, która liczy na to, że mężczyzna niebawem opuści areszt. Pierwsze starcie w sądzie wygrywa jednak Siekierski. Według prokuratury i zebranych przez nią dowodów Wilczewski działał z zamiarem ewentualnego pozbawienia życia Korbana. Prokurator zastawia jednak na lekarza pułapkę, wykorzystując go w śledztwie innego osadzonego, Banana, który znajduje się w tym samym areszcie co doktor. Siekierski oferuje więźniowi łagodniejszy wyrok w zamian za szpiegowanie Wilczewskiego. Blanka wraca z krótkiej podróży do Hiszpanii. Lekarka ignoruje zaloty Filipa, któremu wpadła w oko. Gdy mężczyzna staje się wobec dziewczyny niemiły, w jej obronie staje Radwan. Tymczasem Asia postanawia dogadać się z Krzysztofem w sprawie syna. Gawryło oferuje zawieszenie broni dla dobra Kuby, a także zgadza się na wykonanie badań genetycznych.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...