Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 2 (7/9)

serial dokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

W domu Tadeusza naprawa rur dobiega końca. Robert lepiej znosi uwagi pana hydraulika niż ojca. Kakuś niespodziewanie powoduje stłuczkę. Przyjaciel zabiera go na ćwiczenia ze znajomym trenerem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie komika Roberta Motyki oraz jego ojca Tadeusza. W poprzednim sezonie zrobili duży krok w w kwestii poprawienia rodzinnych relacji, odkryli siebie na nowo. Teraz przerwa w sezonie kabaretowym umożliwia satyrykowi zaplanowanie krótkiego urlopu. Zamierza spędzić go w Sieniawie Żarskiej, obok taty, pani Irenki i w gronie najbliższych przyjaciół. Odpoczynek chce połączyć z przygotowaniami do triathlonu. Tadeusz ma jednak zupełnie inne plany.

W tym odcinku

W domu Tadeusza naprawa rur powoli dobiega końca. Robert lepiej znosi uwagi pana hydraulika niż własnego ojca. Kakuś niespodziewanie powoduje stłuczkę. Nerwy nie opuszczają go cały dzień. Robert wspiera swojego przyjaciela i zabiera go na ćwiczenia ze znajomym trenerem. Tymczasem Tadeusz nie jest zadowolony z pomysłu na wyjazd do spa. Być może pani Irence uda się go przekonać na krótki relaks poza domem.

Występują

Ładuję...