Akademik: Wielbiciel (64)
W skrócie
Kierowniczka częstuje Andżelikę ciastem upieczonym z nieświeżych składników. Po kolejnej kłótni Weronika i Roger dochodzą do wniosku, że tylko seks dobrze im się układa. Martwią się o swój związek.
Oglądaj w telewizji
Opis
Ciąg dalszy perypetii studentów mieszkających w tym samym akademiku: Zdzisława, Rogera, Michała oraz Andżeliki, Leny i Weroniki. Młodzi ludzie łączą się w pary, romansują, spiskują, imprezują, ale i wciąż szukają nowych źródeł dochodu. Co chwilę popadają w tarapaty.
W tym odcinku
Kierowniczka częstuje Andżelikę ciastem upieczonym z nieświeżych składników. Dziewczyna przez grzeczność bierze kawałek, lecz zaraz go wyrzuca. Po kolejnej kłótni Weronika i Roger dochodzą do wniosku, że tylko seks dobrze im się układa. Zaniepokojeni o przyszłość swojego związku szukają jeszcze innej płaszczyzny porozumienia. Lena ma już dość natrętnego wielbiciela. By się go pozbyć, oznajmia, że Michał jest jej chłopakiem.
Występują







