Lombard. Życie pod zastaw 10 (520)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zofia i Stanisław prowadzą gospodarstwo agroturystyczne. Co roku ośrodek odwiedzają morsy. Pewnego dnia dochodzi do wypadku - jeden z gości tonie. Dwa lata po tragedii grupa przyjeżdża ponownie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Zofia i Stanisław prowadzą gospodarstwo agroturystyczne. Co roku ośrodek odwiedza grupa morsów z Warszawy. Pewnego dnia dochodzi do nieszczęśliwego wypadku - Paweł, jeden z gości, narzeczony Elizy, tonie. Dwa lata po tragedii grupa przyjeżdża tam ponownie. Właściciele gospodarstwa ze zdziwieniem dowiadują się, że Eliza poślubiła Daniela, przyjaciela zmarłego wcześniej mężczyzny. W ośrodku zatrzymuje się też Marek Śmiarowski. Depek składa Jacy wizytę i informuje go o pretensjach Lilki, która nie może pogodzić się z tym, jaką rolę odegrał Jaca podczas demaskowania jej złodziejskich planów. W lombardzie zjawia się kobieta, która chce zastawić wieszak.

Występują

Twórcy

Ładuję...