M jak miłość | odc. 1655

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zduński namawia żonę, by postarali się o dziecko. Gdy Franka odwiedza lekarkę, ta odkrywa bolesny sekret dziewczyny sprzed lat. Innym razem góralka spotyka się z żoną Igora, Dagmarą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Zduński namawia swoją żonę, by postarali się o dziecko. Franka wykonuje USG, które wykazuje, że choruje na endometriozę. Lekarka podpytuje ją o problemy zdrowotne w trakcie poprzedniej ciąży, na co pacjentka reaguje ze zdziwieniem. Doktor wnioskuje z badania, że kobieta już rodziła i zapewnia, że obowiązuje ją tajemnica lekarska. Basia zwierza się Zduńskiej, że Jasiek po kolejnej kłótni ze swoim ojcem chciałby zamieszkać u niej na kilka dni. Kobieta kategorycznie odmawia i postanawia porozmawiać Dagmarą, która ma poważne problemy małżeńskie. Zduńska namawia załamaną matkę Jaśka do wystąpienia o rozwód, a także sama kontaktuje się w jej imieniu z agencją Jakuba. Tymczasem Werner, nie znając prawdy, podejrzewa, że to Gryc spędził noc z Julią we Wrocławiu. Po kolejnej kłótni przyjaźń kolegów staje pod znakiem zapytania. Piotr wraz z Kingą postanawiają zorganizować na Deszczowej uroczystą kolację poprzedzającą wigilię, na którą zapraszają rodzinę. Małżeństwo zamierza wyjechać na święta, ale zależy im na tym, aby dzieci mogły nacieszyć się atmosferą wraz ze swoimi dziadkami. Gospodarze dzielą się z gośćmi opłatkiem, składają sobie życzenia i wypatrują pierwszej gwiazdki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...