Brzydula 2 (273)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula pozwala dzieciom na wagary. Doprowadza to do jej kolejnego spięcia z Markiem. Ewa zabiera Olka na chwilę do pracy. Chłopiec zakrada się do gabinetu Aleksa, by mu podziękować za pomoc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Julka i Kuba chcą zostać sami w domu. Pomimo wcześniejszych obaw Ula pozwala dzieciom na wagary. Doprowadza to do jej kolejnego spięcia z Markiem. Ewa zabiera Olka na chwilę do pracy. Chłopiec wykorzystuje sytuację i zakrada się do gabinetu Aleksa, by mu podziękować za pomoc. Febo daje mu wizytówkę, żeby odzywał się w razie potrzeby. Kiedy w domu Dobrzańskich zjawia się kurier z przesyłką, Julka i Kuba podejrzewają, że to od nowego kolegi mamy. Postanawiają to sprawdzić. Proszą Sebastiana o przysługę. Olszański ma ustalić, co łączy Ulę i Dobrowolskiego. Dorota jest zła, gdy dowiaduje się o wizycie Olka w Hu-Fe Fashion. Nie zgadza się, żeby chłopiec miał kontakt z Aleksem. Febo jednak nie odpuszcza i chce rozmawiać o swoim synu. Po powrocie do domu Ula znajduje paczuszkę. Jest przekonana, że to prezent od byłego męża. W międzyczasie podobną przesyłkę otrzymuje Violetta.

Występują

Ładuję...