Lombard. Życie pod zastaw 10 (519)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Twórcy kanału 'Dymy i dramy', publikujący patofilmy, szantażują byłego piłkarza, Błażeja Juskowskiego. Mężczyzna jest alkoholikiem i ma problemy finansowe. Anka i Lolek postanawiają mu pomóc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Twórcy kanału "Dymy i dramy", publikujący patofilmy, szantażują byłego piłkarza, Błażeja Juskowskiego. Mężczyzna cierpi na alkoholizm, ma też problemy finansowe. Prześladowcy wykorzystują jego niełatwą sytuację życiową i kontrowersyjne nagranie z przeszłości dla własnych korzyści. Anka i Lolek, zaintrygowani sprawą dawnego sportowca, postanawiają mu pomóc. Paprot znajduje na śmietniku pendrive'a i zanosi go do lombardu. Nie zdaje sobie sprawy, że na nośniku znajduje się, warty około 400 000 złotych, portfel kryptowalut.

Występują

Twórcy

Ładuję...