Brzydula 2 (271)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W siedzibie F&D Marek Dobrowolski czeka na Ulę, z którą chce porozmawiać o Miro. W firmie pojawia się także Fic. Sebastian opiekuje się gościem, kiedy niespodziewanie przejmuje go nowy wspólnik.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

W siedzibie F&D od rana dużo się dzieje. Marek Dobrowolski czeka na Ulę, z którą chce porozmawiać o Miro. W firmie pojawia się także Fic ze sprawą do Dobrzańskiego i Violetty. Sebastian opiekuje się gościem, kiedy niespodziewanie przejmuje go nowy wspólnik. Mirosław robi zebranie w pracowni. Chce wiedzieć, kto z zespołu zawiódł. Feliks spotyka się z Violettą i Angelicą. Wychodzi na jaw, że nieodpowiedzialne zachowanie Kubasińskiej pozbawiło go argumentów w sprawie rozwodowej. Zrozpaczona Violetta w rozmowie z siostrą uświadamia sobie swój największy życiowy błąd. Po rozmowie z Ficem Marek jest zły na Ulę i Dobrowolskiego. Czuje, że oboje knują przeciwko niemu. Mimo to postanawia zadzwonić do byłej żony. Sprawy ponownie się komplikują.

Występują

Ładuję...