Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 2 (6/9)

serial dokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Robert wybiera się z Kakusiem nad rzekę, by oddać modnemu morsowaniu. Wieczorem odwiedziny przyjaciół Motyków zamieniają się w małą imprezę. Cierpliwość Tadeusza zostanie wystawiona na kolejną próbę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie komika Roberta Motyki oraz jego ojca Tadeusza. W poprzednim sezonie zrobili duży krok w w kwestii poprawienia rodzinnych relacji, odkryli siebie na nowo. Teraz przerwa w sezonie kabaretowym umożliwia satyrykowi zaplanowanie krótkiego urlopu. Zamierza spędzić go w Sieniawie Żarskiej, obok taty, pani Irenki i w gronie najbliższych przyjaciół. Odpoczynek chce połączyć z przygotowaniami do triathlonu. Tadeusz ma jednak zupełnie inne plany.

W tym odcinku

Podczas wymiany rur Robert wraz z kolegą omal nie zalali piwnicy. Na szczęście Tadeusz czuwa nad pracami. Po emocjonujących zajęciach domowych Robert wybiera się z Kakusiem nad rzekę, by nieco się odstresować i oddać modnemu ostatnio morsowaniu. Wieczorem odwiedziny przyjaciół Motyków zamieniają się w małą imprezę. Cierpliwość Tadeusza zostanie wystawiona na kolejną próbę.

Występują

Ładuję...