Stulecie Winnych 4 (47)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Kasia przyjeżdża z darami do ośrodka dla internowanych, gdzie próbuje odszukać Michelle. Agnieszka obawia się rozstania z Hanią. Jerzyka dręczą wyrzuty sumienia z powodu współpracy ze służbami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o losach trzypokoleniowej rodziny Winnych, która zamieszkuje podwarszawski Brwinów. Poszczególni jej członkowie próbują na wszelkie sposoby radzić sobie w powojennej rzeczywistości komunistycznej Polski.

W tym odcinku

Kasia przyjeżdża z darami do ośrodka dla internowanych, gdzie próbuje odszukać Michelle. Agnieszka jest rozdarta. Z jednej strony martwi się o Michelle i czeka na jej powrót, ale z drugiej nie wyobraża sobie rozstania z malutką Hanią. Jerzyka dręczą wyrzuty sumienia z powodu współpracy ze służbami. Próbuje ją zakończyć, ale nie jest to proste. Małgosia nie radzi sobie z rodzinną sytuacją. Czerwiec oferuje jej swoje wsparcie, ale dziewczyna odmawia. Jednocześnie Borkowska po raz kolejny zawodzi się na ojcu i traci wiarę w jego dobre intencje. W życiu Antka pojawia się Mirka. Mężczyzna może znów wpaść w nałóg.

Występują

Twórcy

Ładuję...