M jak miłość | odc. 1653

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Budzyński wraz z kolegami wybiera się na konferencję do Wrocławia. Werner poznaje tam piękną prawniczkę Sylwię, z którą od razu zaczyna flirtować. Z kolei Andrzej ponownie spotyka Julię.

Oglądaj w telewizji

Nd 17.07 7:00
TVP 2logo

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Budzyński wraz z kolegami wybiera się na konferencję do Wrocławia. Werner poznaje tam piękną prawniczkę Sylwię, z którą od razu zaczyna flirtować. Z kolei Andrzej ponownie spotyka Julię. Dziewczyna wyznaje prawnikowi, że dopiero co rozpadło się jej małżeństwo. Następnie przekonuje Budzyńskiego na wspólnie picie drinków w hotelowym barze. Ostatecznie dochodzi między nimi do pocałunku oraz zdrady. Do Polski przylatuje Olek. Na miejscu bierze udział w następnej operacji. Mężczyzna jest jednak nieświadomy, że Aneta, która została sama w Wiedniu, niespodziewanie zaczęła rodzić. O tym, że został ojcem dowiaduje się od Izy oraz Marcina. Tymczasem będący pod wpływem alkoholu Rudnicki ponownie nachodzi swoją byłą żonę oraz córki. Gdy Chodakowscy zapraszają Amelkę i jej siostrę do swojego domu, agresywny mężczyzna usiłuje wedrzeć się do ich mieszkania i zabrać dziewczynki siłą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...