Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (571)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Załoga otrzymuje informację, że zniknął dyrektor domu dziecka. Mężczyzna był zdruzgotany faktem, że podopieczna posądziła go o próbę gwałtu. Od tego czasu zaczął też dostawać pogróżki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Załoga otrzymuje informację, że zaginął dyrektor domu dziecka. Mężczyzna był zdruzgotany faktem, że jedna z jego podopiecznych posądziła go o próbę gwałtu. Od tego czasu zaczął też dostawać pogróżki. W mieszkaniu dyrektora policja znajduje alkohol i narkotyki. Okazuje się, że często dochodziło tam do libacji z udziałem młodzieży. Poszukiwany ściągał do siebie młodych ludzi, oferując im używki. Wkrótce funkcjonariusze znajdują jego zwłoki - mężczyzna powiesił się w piwnicy. Pojawiają się jednak wątpliwości co do tego, czy doszło do samobójstwa. Tymczasem Sławek zmaga się z prywatnym problemem. Kalicka obawia się, że kolega zacznie szukać ukojenia w alkoholu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...