Brzydula 2 (265)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W ramach nowego zadania Sebastian przejmuje korespondencję Violetty, co nie podoba się Władkowi. Olszański chce poznać treść tajemniczego listu. Ula zapewnia byłego męża, że nie jest przeciwko niemu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

W ramach nowego zadania Sebastian przejmuje korespondencję Violetty, co nie podoba się Władkowi. Olszański za wszelką cenę chce poznać treść tajemniczego listu. Wkrótce Kubasińska orientuje się, że ktoś zabrał jej przesyłkę. Ula zapewnia byłego męża, że nie jest przeciwko niemu. Tymczasem Dobrowolski próbuje dowiedzieć się, co dzieje się w firmie, jednak każdy odsyła go do kogoś innego. Dobrzański wprowadza rywala w plan, który obmyślili, ale wspólnik jest sceptyczny. Bartek potrzebuje kolejnej pożyczki. Zwraca się po pomoc do Marka, którego spotyka pod domem Cieplaków. Przyjaciółki chcą się dowiedzieć od Uli, co ją łączy z Dobrowolskim. Kobieta zapewnia, że wbrew plotkom nie chodzi na randki z nowym wspólnikiem. Józef mówi Beatce o kłopotach finansowych Bartka. Dziewczyna nie wierzy w słowa ojca, przekonana, że mężczyźnie interesy idą świetnie.

Występują

Ładuję...