Pitbull (5)

serial sensacyjny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Gebels nasyła Rosjan na ludzi z gangu Nosa, który w odwecie postanawia zabić Jarka i pozostałe porwane osoby. Zaczyna się policyjna obława w Puszczy Kampinoskiej. Gebels stara się zapanować nad akcją.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Psychopatyczny konstruktor bomb o pseudonimie Nos (Przemysław Bluszcz) nawiązuje współpracę z Pershingiem (Tomasz Dedek). Gdy pewnego dnia wskutek eksplozji na stacji benzynowej ginie policjant, do śledztwa zostaje przydzielony Jacek "Gebels" Goc (Andrzej Grabowski). Funkcjonariusze chcą za wszelką cenę dopaść zabójcę jednego ze swoich kolegów. Rozpoczyna się regularna wojna między Gebelsem a kryminalistą. Ich drogi znów krzyżują się po latach, gdy w kłopoty wpada syn Goca, student informatyki Jarek (Sebastian Dela). Chłopak wraz z kolegami dokonuje serii włamań, a jedna z okradanych rezydencji należy właśnie do Nosa. Ten stawia złodziejom ultimatum - żąda zawrotnej kwoty, a jeśli jej nie dostarczą, zacznie ich kolejno zabijać. Przerażony chłopak zwraca się do ojca. Gebels staje przed dylematem. Może działać zgodnie z prawem i posłać syna za kratki lub ochronić go i zrobić wszystko, co w jego mocy, by dopaść znienawidzonego przestępcę.

W tym odcinku

Gebels napuszcza Rosjan na ludzi z gangu Nosa, w tym na należących do grupy bliskich przestępcy. W odwecie Nos postanawia zabić Jarka i pozostałe porwane osoby. Zaczyna się policyjna obława w Puszczy Kampinoskiej. Gebels stara się zapanować nad akcją.

Występują

Twórcy

Ładuję...