Barwy szczęścia | odc. 2610

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jerzy martwi się o zdrowie Małgorzaty, u której pojawiła się niepokojąca zmiana w piersi. Sałatka próbuje pogodzić się z tym, że Gabi już go nie kocha. Postanawia wyjechać za granicę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Jerzy martwi się o zdrowie Małgorzaty, u której pojawiła się niepokojąca zmiana w piersi. Mąż kobiety chce jak najszybciej zabrać ją do lekarza. Sałatka, nie mając innego wyboru, próbuje pogodzić się z tym, że Gabi już go nie kocha. Załamany nagłym rozstaniem piłkarz postanawia wyjechać za granicę. Ponadto mężczyzna oferuje Zosi, by kolejną noc spędziła wraz z nim i Julcią. Tymczasem Niedzielska zatrzymuje się w hotelu należącym do Stańskich. Bardzo przeżywa zerwanie z Józkiem, co odbija się również na jej pracy. Beata informuje Darka o złym stanie psychicznym Gabrysi. Ewa wraca do szkoły, z czego najbardziej cieszy się stęskniony za nią Aleks.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...