Klan | odc. 3976

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Witold nie bierze pod uwagę przeprowadzki na wieś do Ilony. Anna radzi mu to przemyśleć. Irmina dostaje wezwanie do ośrodka dla uchodźców, gdzie młoda Ukrainka zaczęła rodzić. Obawia się komplikacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Witold nie bierze pod uwagę przeprowadzki na wieś do Ilony, tak jak żąda tego teść. Anna radzi mu to przemyśleć, dla dobra rodziny. Witold ma nadzieję, że szefowa zagrozi mu zwolnieniem i w ten sposób rozwiąże jego problem. Beata denerwuje się, że młodzi jeszcze nie zabrali się za organizację ślubu i wesela, choć pozostało niewiele czasu. Nie mają jeszcze nawet ustalonej daty. Elżbieta stara się ją uspokoić. Przypomina, że skoro Bazyli pracuje w Rosso, z salą nie będzie problemu. Chce nawet sama zadzwonić do Moniki w tej sprawie. Niebawem Małgosia informuje matkę, że znaleźli fantastyczne miejsce na wesele. Irmina dostaje wezwanie do ośrodka dla uchodźców, gdzie młoda Ukrainka zaczyna rodzić. Obawia się komplikacji. Tymon chwali się Rafałowi, że dzięki randkowej aplikacji umówił się dziś na pierwsze spotkanie. Po południu wpada przestraszony do gabinetu Agnieszki w szkole jogi. Prosi o schronienie przed tropiącą go dziewczyną.

Występują

Zobacz także

Ładuję...