Brzydula 2 (264)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aldona żali się Adamowi na Bożenkę. Podejrzewa, że to brat kazał ją śledzić. Podczas rozmowy księgowa zapewnia Turka, że kieruje się wyłącznie troską o jego siostrę, niezwykle podatną na manipulacje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Aldona żali się Adamowi na Bożenkę. Podejrzewa, że to brat kazał ją śledzić. Podczas rozmowy księgowa zapewnia Turka, że kieruje się wyłącznie troską o jego siostrę, niezwykle podatną na manipulacje. Adam postanawia działać zawczasu. Marek ponownie w rozmowie z Sebastianem wspomina o Uli, a kiedy przyjeżdża po dzieci, daje upust swojej zazdrości. Julka i Kuba orientują się, jakie są przyczyny takiego zachowania ojca. Podczas spotkania z Violettą minister Biodro przedstawia propozycję ugody. Chce załagodzić konflikt i uniknąć rozprawy w sądzie. Nagła przyjaźń Kubasińskiej z politykiem wzbudza niepokój wśród pracowników F&D. Ula uważa, że razem powinni kontrolować to, co robi Violetta. Specjalną misję dostaje Sebastian.

Występują

Ładuję...