Instrukcja kochania: Pierwsza miłość (5)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iga jest po rozwodzie. Wycofała się z relacji damsko-męskich i nie zauważa zainteresowanego nią sąsiada. Koleżanka namawia ją, by wzięła udział w zbliżającym się wydarzeniu z okazji 20- lecia matury.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

30-letnia pani psycholog, Anka Wiśniewska (Magdalena Król), prowadzi popularny vlog o miłości. Ma również własną firmę oferującą pomoc w sprawach sercowych. Wraz z dwiema przyjaciółkami, zaradną Majką (Maria Ruddick) i współwłaścicielką kliniki medycyny estetycznej, Niną (Olga Pęczak), dziewczyna pomaga ludziom rozwiązywać uczuciowe problemy oraz znaleźć szczęście. Kobiety wspiera brat Anki, podrywacz Adek (Konrad Skolimowski). Ekipa radzi sobie z typowymi bolączkami kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Trafiają się też jednak zupełnie zaskakujące przypadki. Kłopoty w związkach i poszukiwania drugiej połówki, trudne wybory czy rozstania, zdrady i tajemnice partnerów, uczuciowe niepowodzenia oraz komplikacje, nieśmiałość i obawy, pechowe doświadczenia i własne błędy to tylko niektóre zagadnienia, z jakimi muszą zmierzyć się pracownicy wyjątkowego biura.

W tym odcinku

38-letnia Iga jest po trudnym rozwodzie. Wycofała się z relacji damsko-męskich do tego stopnia, że nie zauważa zainteresowanego nią sąsiada, Roberta. Przyjaciółka Maria namawia ją, by wzięła udział w zbliżającym się wydarzeniu z okazji 20-lecia matury. Iga zgadza się, gdy dowiaduje się, że na imprezie będzie Jurek, jej licealna miłość. Kobieta zaczyna szukać pomocy w biurze Anki. Majka ma zająć się zewnętrzną metamorfozą Igi, a Adek postanawia przyjrzeć się bliżej Jurkowi.

Występują

Twórcy

Ładuję...