Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (569)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na terenie ogródków działkowych zostają odnalezione zwłoki Anety Woś. Kobieta niedawno wyszła z więzienia, gdzie znana była z okrucieństwa. Możliwe, że motywem zbrodni była zemsta jednej z osadzonych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Na terenie ogródków działkowych zostają odnalezione zwłoki Anety Woś. Kobieta niedawno wyszła z więzienia, gdzie znana była z bezwzględnego okrucieństwa. Szantażowała współosadzone i pobierała od nich pieniądze. Zdaniem jednej z więźniarek proceder ten miała też kontynuować po wyjściu na wolność. Istnieją podejrzenia, że powodem śmierci Woś była zemsta jednej z osadzonych. Stróże prawa zwracają uwagę na dwie kobiety, które w ostatnim czasie opuściły zakład karny. Miały one bliski kontakt z zamordowaną. W toku śledztwa pojawia się jeszcze jeden trop - jest nim były więzień i dawny znajomy Anety. Tymczasem Kopczyk wspiera Olę na jej drodze do macierzyństwa. Jednocześnie próbuje odciąć się od Lucyny, która coraz mocniej traci kontakt z rzeczywistością.

Występują

Zobacz także

Ładuję...