Klan | odc. 3975

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna chce zaprosić na śniadanie mecenasa z żoną, ale drzwi otwiera jej Witek. Tłumaczy stryjence sytuację. Bogdan przynosi Oli świeże pieczywo. Oferuje również opiekę nad jej synkiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Anna chce zaprosić na śniadanie mecenasa z żoną, ale drzwi otwiera jej Witek. Tłumaczy stryjence sytuację. Potem uzgadnia z Paprockim warunki swojego dalszego mieszkania tutaj. Niebawem na progu zjawia się ojciec Ilony. Stawia Witoldowi ultimatum. Bogdan przynosi Oli świeże pieczywo. Oferuje też, że zaopiekuje się jej synkiem. Kobieta jednak się nie zgadza, czego później żałuje. Agnieszka uważa, że dobrze zrobiła. Radzi, by trzymała uczynnego sąsiada na dystans. Francesca pomaga w sekretariacie w firmie Jerzego. Renata rozmawiała z szefową domu kultury, która musi zrobić pilny remont pomieszczeń na potrzeby uchodźców, a ma pieniądze tylko na materiały. Francesca podsuwa Dżesice, że można na vlogu zorganizować jakąś akcję pomocową.

Występują

Zobacz także

Ładuję...