Brzydula 2 (263)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula wchodzi do budynku firmy razem z Dobrowolskim. Były mąż kobiety próbuje grać niewzruszonego. Sebastian usiłuje wytłumaczyć siostrom Kubasińskim, na czym polega ich główny problem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula wchodzi do budynku firmy razem z Markiem Dobrowolskim. Były mąż kobiety obserwuje ich z daleka. Próbuje grać niewzruszonego, ale zasłyszane plotki, jakoby Ula się z nim spotykała, nie dają mu spokoju. Sebastian usiłuje wytłumaczyć siostrom Kubasińskim, na czym polega ich główny problem. Urażona Angelica osacza Olszańskiego. Odkrywa jednak, że mężczyzna opłacił czynsz za pokój, który wynajmuje ona wraz z Violą. Gdy kobieta dzieli się tą informacją z siostrą, ta która postanawia podziękować przyjacielowi. W tym czasie Angelica odwiedza swoją terapeutkę. Wspólnicy zapoznają się z treścią ugody przygotowanej przez Fica. Marek nie zgadza się z opinią Dobrowolskiego. Uważa, że powinni dążyć do znalezienia funduszy na nową kolekcję, a nie zniszczenia Hu-Fe Fashion. Ku zdziwieniu mężczyzny Ula staje po stronie jego oponenta. Bożenka obserwuje Aldonę, która rozmawia z Markiem Dobrowolskim. Postanawia się dowiedzieć, co knują. Nadal nie ufa nowemu wspólnikowi. Marek rozmawia z dziećmi. Dowiaduje się od nich, że Ula wróciła późno z randki z Dobrowolskim. Wieczorem Julka i Kuba zadają kobiecie pytanie, które bardzo ją zaskakuje.

Występują

Ładuję...