Mecenas Porada (6)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzej chce pozwać swojego dobrze sytuowanego syna o alimenty, ponieważ stracił pracę i nie ma za co żyć. Patryk nie zamierza nic mu dawać, ponieważ ojciec alkoholik zrujnował mu dzieciństwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna Porada (Aleksandra Domańska) ma 30 lat i z wyróżnieniem zdała aplikację adwokacką. Mimo to zostaje zwolniona z pracy. Dziewczyna ma problemy ze znalezieniem nowej posady. W końcu postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Otwiera niewielki punkt porad prawnych w galerii handlowej. Bierze 1 zł za jedną minutę swojego czasu. Może liczyć na wsparcie przyjaciół, baristki Zosi (Magdalena Wróbel), masażysty Marcina (Mateusz Rusin) i Gruzina Adiego (Otar Saralidze).

W tym odcinku

Andrzej (Jacek Kawalec) chce pozwać swojego dobrze sytuowanego syna o alimenty, ponieważ stracił pracę i nie ma za co żyć. Patryk (Adam Gradowski) nie zamierza nic mu dawać, ponieważ ojciec alkoholik zrujnował mu dzieciństwo. Okazuje się, że Andrzej wiele razy trafiał na odwyk, ale żadnego nie ukończył. Mężczyzna żąda coraz wyższych alimentów. Kasia idzie na spotkanie z Andrzejem. Zastaje klienta totalnie pijanego. Kasia próbuje mu uzmysłowić, że potrzebuje profesjonalnej pomocy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...