Matki, żony i kochanki (18/22)

serial obyczajowy Polska 1998  od 12 lat

W skrócie

Elżbieta i Wiktoria rozmawiają z Rafalikiem o filmie, który dziennikarka zamierza zrealizować. Cezary opowiada Wierzbickiemu o kłopotach w domu. Krzesimirowi udaje się zauroczyć Hankę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o czterech pielęgniarkach: Hance (Elżbieta Zającówna), Wandzie (Małgorzata Potocka), Dorocie (Gabriela Kownacka) i Wiktorii (Anna Romantowska). Każda z nich podejmuje pracę w innym zawodzie. Wszystkie borykają się jednak z podobnymi problemami, wynikającymi z życia zawodowego i uczuciowego. Zaradne kobiety często muszą wyręczać mężczyzn w podejmowaniu różnych decyzji. Ich losy zachęcają do refleksji nad codziennym życiem.

W tym odcinku

Elżbieta i Wiktoria rozmawiają z Rafalikiem o filmie, który dziennikarka zamierza zrealizować. Na ich spotkanie przybywa Jerzy. Janek odniósł obrażenia w starciu z Leonem, który flirtował z jego żoną, Wandą. Cezary opowiada Wierzbickiemu o swoich kłopotach w domu. Wiktoria przypadkowo słyszy rozmowę syna Elżbiety, Kamila, z jej przyjacielem Ludwikiem. Jest zaniepokojona formą ich znajomości. Krzesimirowi udaje się zauroczyć Hankę. Cezary usiłuje zniechęcić Wiktorię do pracy w telewizji. Dorota piecze w tajemnicy ciasta do pizzerii. Maria walczy o Jerzego. Ten jednak nie jest w stanie wrócić do żony.

Występują

Twórcy

Ładuję...