Matki, żony i kochanki (17/22)

serial obyczajowy Polska 1998  od 12 lat

W skrócie

Krzesimir tłumaczy się ze swojej wizyty u Hanki. Rafalik proponuje Jerzemu wspólny interes. Elżbieta namawia Wiktorię do pracy w telewizji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o czterech pielęgniarkach: Hance (Elżbieta Zającówna), Wandzie (Małgorzata Potocka), Dorocie (Gabriela Kownacka) i Wiktorii (Anna Romantowska). Każda z nich podejmuje pracę w innym zawodzie. Wszystkie borykają się jednak z podobnymi problemami, wynikającymi z życia zawodowego i uczuciowego. Zaradne kobiety często muszą wyręczać mężczyzn w podejmowaniu różnych decyzji. Ich losy zachęcają do refleksji nad codziennym życiem.

W tym odcinku

Krzesimir tłumaczy się ze swojej wizyty u Hanki. Piotr Rafalik proponuje Jerzemu wspólny interes. Elżbieta namawia Wiktorię do pracy w telewizji. Planuje też realizację filmu, którego producentem ma być Rafalik. Magda, partnerka byłego męża Hanki, zachodzi w ciążę. Ostrzega Roberta, aby spełnił jej żądania. Zdesperowany mężczyzna sugeruje Elżbiecie, by powierzyła Magdzie główną rolę w swoim filmie. Klara, córka Doroty, przeprowadza się do dziadka. Michał usiłuje nawiązać porozumienie z Waldemarem. Wyznaje żonie, że ten zaproponował mu stanowisko kelnera w swojej pizzerii. Dorota nie kryje oburzenia. Małżonkowie nie mają jednak innego wyjścia i wkrótce Michał rozpoczyna pracę.

Występują

Twórcy

Ładuję...