Matki, żony i kochanki (16/22)

serial obyczajowy Polska 1998  od 12 lat

W skrócie

Maria chce, by jej mąż, Jerzy, został przy niej. Cezary ogląda program telewizyjny, w którym występują Wiktoria i Jurek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o czterech pielęgniarkach: Hance (Elżbieta Zającówna), Wandzie (Małgorzata Potocka), Dorocie (Gabriela Kownacka) i Wiktorii (Anna Romantowska). Każda z nich podejmuje pracę w innym zawodzie. Wszystkie borykają się jednak z podobnymi problemami, wynikającymi z życia zawodowego i uczuciowego. Zaradne kobiety często muszą wyręczać mężczyzn w podejmowaniu różnych decyzji. Ich losy zachęcają do refleksji nad codziennym życiem.

W tym odcinku

Maria chce, by jej mąż, Jerzy, został przy niej. Cezary ogląda program telewizyjny, w którym występują Wiktoria i Jurek. Elżbieta proponuje Wiktorii współpracę przy tworzeniu nowego materiału. Hanka odwiedza ojca w szpitalu. Okazuje się, że musi on poddać się operacji. Pyta ojca o Krzesimira, który leży z nim na jednej sali. Kobieta zanosi też Wandzie garsonkę, którą ta zamierza włożyć na kolację z Leonem. Gdy mężczyzna wraca ze spotkania, zastaje pijanego Janka. Filip informuje Hankę o wyjeździe na stypendium. Michał i Dorota odwiedzają Wiktorię i Cezarego. Ten ostatni nie cieszy się z ich wizyty.

Występują

Twórcy

Ładuję...