Matki, żony i kochanki (15/22)

serial obyczajowy Polska 1998  od 12 lat

W skrócie

Z Filipin wracają rodzice Hanki. Stan zdrowia ojca się pogarsza. Elżbieta i Wiktoria przygotowują się do udziału w programie telewizyjnym. Pogarszają się stosunki między Cezarym a Wiktorią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o czterech pielęgniarkach: Hance (Elżbieta Zającówna), Wandzie (Małgorzata Potocka), Dorocie (Gabriela Kownacka) i Wiktorii (Anna Romantowska). Każda z nich podejmuje pracę w innym zawodzie. Wszystkie borykają się jednak z podobnymi problemami, wynikającymi z życia zawodowego i uczuciowego. Zaradne kobiety często muszą wyręczać mężczyzn w podejmowaniu różnych decyzji. Ich losy zachęcają do refleksji nad codziennym życiem.

W tym odcinku

Z Filipin wracają rodzice Hanki. Stan zdrowia ojca się pogarsza, w końcu mężczyzna trafia do szpitala. Dorota mówi córce o trudnej sytuacji finansowej, w której znalazła się jej rodzina. Elżbieta i Wiktoria przygotowują się do udziału w programie telewizyjnym. Dorota i Michał szukają pracy. Niebawem dowiadują się, że ojciec kobiety dostał dobrą posadę. Hanka poznaje w szpitalu uprzejmego pacjenta, Krzesimira, który przypomina byłego wspólnika Doroty. Pogarszają się stosunki pomiędzy Cezarym a Wiktorią.

Występują

Twórcy

Ładuję...