M jak miłość | odc. 1651

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin dowiaduje się, że Rudnicki, ojciec Amelki, wyszedł z więzienia w ramach zwolnienia warunkowego. Wrócił do rodziny i ponownie terroryzuje byłą żonę. Chodakowski martwi się o Aleksandrę.

Oglądaj w telewizji

Nd 10.07 7:00
TVP 2logo

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Marcin dowiaduje się, że Rudnicki, ojciec Amelki oraz Hani, wyszedł z więzienia w ramach zwolnienia warunkowego. Mężczyzna wrócił do swojej rodziny i ponownie terroryzuje byłą żonę. Chodakowski martwi się o Aleksandrę, która za sprawą Janka oraz jego znajomego, związała się z wyjątkowo podejrzaną grupą wsparcia. Chodakowska z czasem zaczyna oddalać się od rodziny i przyjaciół. Jakub dowiaduje się, że Kasia ma poważne problemy w pracy z powodu Arka. Postanawia jej pomóc. Gdy lekarka przebywa z Karnowskim na nocnym dyżurze, w klinice niespodziewanie zjawia się detektyw, symulując kontuzję. Wkrótce grozi Arkowi i każe zostawić doktor Stawską w spokoju.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...