Barwy szczęścia | odc. 2608

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sałatka przygotowuje się do wizyty w sądzie. Liczy na to, że wreszcie dostanie rozwód. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że jego związek z Gabrysią może się rozpaść. Jerzy martwi się o Malwinę i Hermana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Sałatka przygotowuje się do następnej wizyty w sądzie. Liczy na to, że wreszcie uda mu się dostać długo wyczekiwany rozwód. Józek nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jego związek z Gabrysią może się wkrótce rozpaść. Jerzy martwi się o Malwinę i Hermana, którzy chcą być razem. Obawia się, że choroba psychiczna kobiety może wkrótce sprawić parze wiele problemów. Emilka coraz bardziej okazuje swoją zazdrość. Ewa w trakcie zajęć szkolnych dostaje swój pierwszy okres i dzwoni po pomoc do Alicji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...