Klan | odc. 3974

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamila nie może uwierzyć w to, że przyjęła oświadczyny Borysa. Partner przyznaje, że do końca nie był pewien jej zgody. Zuza dopytuje, kiedy ślub. Ilona wciąż milczy i Witek nie wie, jak postąpić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Kamila sama nie może uwierzyć w to, że wczoraj przyjęła oświadczyny Borysa. Partner przyznaje, że do końca nie był pewien jej zgody. Zuza dopytuje, kiedy ślub. Ilona wciąż milczy i Witek nie wie, jak postąpić. Surmaczowa próbuje mu doradzić, czy lepiej poczekać aż żonie minie pierwsza złość, czy działać. Witek zaczyna się pakować. Wraca mecenas Paprocki. Koziełło opowiada, jak zostawiła go żona. Prawnik jest w podobnej sytuacji. Agnieszka jedzie z dziećmi do Oli. Pod nieobecność siostry zjawia się Bogdan z petycją do podpisania. Aga jest lekko zaskoczona jego stosunkiem do Oli. Klaudia postanawia zająć się organizacją wieczoru panieńskiego. Omawia wszystko z Bożenką. Heniutka z pomocą bliskich przygotowuje dary dla uchodźców. Bolek zawozi je do punktu pomocy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...