Barwy szczęścia | odc. 2607

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Malwina wybiera się z Hermanem na randkę do restauracji. Wybrany przez niego lokal wprawia kobietę w zachwyt. Emilka w rozmowie z Małgorzatą i Jerzym przyznaje, że jest zazdrosna o mamę.

Oglądaj w telewizji

Śr 24.08 11:30
TVP Polonialogo
Śr 24.08 16:30
TVP Polonialogo
Czw 25.08 4:25
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Malwina wybiera się z Hermanem na randkę do restauracji. Wybrany przez niego lokal wprawia kobietę w zachwyt. Emilka w rozmowie z Małgorzatą i Jerzym przyznaje, że jest zazdrosna o swoją mamę. Tymczasem Sałatka przygotowuje się do bardzo ważnego meczu. Piłkarz nie dostrzega jednak tego, że Gabrysia nie podziela jego pasji do sportu w przeciwieństwie do Zosi, młodej niani Julci. Kasia tuż po akcji zatrzymania internetowych oszustów zwierza się Izie Małek z tego, że martwi się o Łukasza, który ponownie podejmuje ryzykowne kroki w pracy. Kobiety zamierzają poważnie porozmawiać z dziennikarzem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...