Klan | odc. 3973

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Milda nie może wyjść z szoku po deklaracji matki o jej planach ślubu ze Szczepanem. Witold przyznaje się szefowej, że żona dowiedziała się o zdradzie. Chciałby przez jakiś czas mieszkać w biurze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Milda nie może wyjść z szoku po wczorajszej deklaracji matki o jej planach ślubu ze Szczepanem. Michał stara się jej wytłumaczyć postępowanie seniorki. Witold przyznaje się szefowej, że żona dowiedziała się o zdradzie i wyjechała do rodziców. Chciałby przez jakiś czas mieszkać w biurze, ponieważ właściciele domu wracają i musi się wyprowadzić. Barbara radzi mu walczyć o rodzinę. Rafał informuje sąsiada, że będzie musiał wyjeżdżać kilka razy w miesiącu. Chce się dowiedzieć, czy Bogdan nie mógłby w czasie jego nieobecności pomóc trochę Oli. Mężczyzna z ochotą się zgadza. Maciek stara się w urzędzie o anulowanie mandatu. Kasia w tym czasie pomaga Martynie w preclowni. Kamila i Zuzka przyjeżdżają na plan filmowy. Miłosz instruuje Kamę. Zjawia się Borys. Klęka przed ukochaną i prosi ją o rękę. Ku radości zebranych kobieta się zgadza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...